Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Zagęszczanie i przedłużanie włosów stało się dziś niezwykle popularne. Nie powinno to dziwić, ponieważ jest to doskonała alternatywa dla inwazyjnych metod zagęszczania fryzury. Co więcej, używane dziś naturalne pasma do przedłużania i zagęszczania włosów idealnie dostosowują się do naturalnej fryzury, przez co są nie do odróżnienia. To bardzo ważna wiadomość dla wszystkich kobiet, które obawiają się, że przedłużone włosy będą znacznie odbiegać od ich naturalnej fryzury, przez co metamorfoza będzie sztuczna i nietrafiona. W Rokoko przywiązujemy najwyższą wagę zarówno do jakości naszych naturalnych przedłużek, jak i do zabiegów fryzjerskich.

Dlaczego przedłużanie i zagęszczanie włosów w Rokoko jest tak popularne?

Jakość włosów potrafi wprost mówić o stanie zdrowia, diecie czy nawet samopoczuciu – dlatego też tak dużą uwagę przywiązujemy nie tylko do fryzury, ale także do stanu włosów. Rzadkie, cienkie i łamliwe włosy są jednoznaczną oznaką negatywnych procesów zachodzących w organizmie – zarówno tych czysto fizycznych, jak i psychicznych. Warto zaznaczyć, że taka sytuacja w zdecydowanym stopniu wpływa na kobiecą samoocenę i poczucie własnej wartości.

To właśnie dlatego przedłużanie i zagęszczanie włosów naturalnymi pasmami jest dziś tak bardzo popularne i powszechne – wysokiej jakości przedłużki, taśmy i kitki, to zdecydowany jeden z najlepszych sposobów na bezinwazyjne zagęszczenie fryzury.

W Rokoko Hair Company wiemy jak istotne są wysokiej jakości produkty, a także usługi przedłużania i zagęszczania włosów na najwyższym możliwym poziomie, dlatego oferujemy naszym klientkom najwyższy, światowy poziom.

Produkty do przedłużania włosów HairMe, czyli światowa jakość w naszych salonach

W naszych salonach z dumą prezentujemy produkty do przedłużania i zagęszczania włosów marki HariMe. Wśród produktów tych można znaleźć:

  • naturalne słowiańskie włosy w kitkach – produkt premium wyróżniający się najwyższą jakością,
  • gotowe do aplikacji naturalne pasma włosów słowiańskich – wśród nich pasma do metod Clip-in, Keratin Flat Tip, Mikroring, Nanoring czy Tape-in zwane także popularnie kanapkami,
  • wysokiej jakości włókna keratynowe,
  • akcesoria niezbędne podczas zabiegu przedłużania i zagęszczania włosów.

Warto zaznaczyć, że produkty te wyróżniają się najwyższą światową jakością, o czym świadczy bardzo szerokie zainteresowanie przedłużkami HairMe. Co więcej, przedłużki, kitki, taśmy tape-in czy klipsy clip-in mogą zostać założone także w naszych, profesjonalnych salonach fryzjerskich, ponieważ głównym założeniem firmy Rokoko Hair Company jest kompleksowe podejście do naszych klientek i klientów. W salonach Rokoko możliwe jest wykonanie wszystkich najpopularniejszych metod przedłużania i zagęszczania włosów, co podkreśla holistyczne podejście do tematu.

Metody przedłużania włosów w salonach Rokoko

W naszych salonach wykonujemy wyłącznie najlepsze i sprawdzone metody przedłużania i zagęszczania włosów, które charakteryzują się ponadprzeciętną trwałością. Wśród metod, które cieszą się największą popularnością w naszych salonach znajdują się:

  • Metoda clip-in,
  • Metoda keratynowa,
  • Metoda tape-in (nazywana także metodą kanapkową),
  • Metoda mikroring i nanoring

Warto zaznaczyć, że wyżej wymienione metody różnią się od siebie. W przypadku metody keratynowej i tape-in, włosy traktowane są temperaturą około 180 stopni Celsjusza, zaś clip-in oraz nanoringi i mikroringi, to metody „na zimno” podczas których nie używa się zgrzewarek lub prostownic. Nasi wykwalifikowani fryzjerzy pomogą dobrać metodę przedłużania do rodzaju i kondycji naturalnych włosów – dzięki temu przedłużenie i zagęszczenie wygląda maksymalnie naturalnie.

Włosy stanowią jeden z najważniejszych atrybutów kobiecości, dlatego jakiekolwiek problemy w tym aspekcie potrafią bardzo negatywnie odbić się na kobiecej psychice. Przerzedzenie lub nadmierne wypadanie włosów, to dziś dla zdecydowanej ilości kobiet problemy dnia codziennego. To właśnie z tego powodu przedłużanie i zagęszczanie włosów cieszy się obecnie tak dużą popularnością – jest to bezinwazyjny sposób na poprawę wyglądu włosów, zarówno w przypadku problemów z włosami, jak i po prostu w sytuacji naturalnie cienkich i słabych włosów. Poznaj metody przedłużania i zagęszczania włosów w secondhair!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here