filmy na Walentynki

Zbliżające się święto zakochanych przypomina o sobie na każdym kroku. Szał rezerwacji biletów lotniczych czy pokoi hotelowych, jak co roku osiąga apogeum. Co jednak z tymi, którzy postanawiają spędzić ten wieczór w zaciszu domowym? Film z dużą porcją przekąsek to stara i sprawdzona metoda spędzania Walentynek. Każdy film jest dobry, w odpowiednim towarzystwie, jednak dla tych niezdecydowanych, przedstawiamy propozycje filmowe, które nadadzą się idealnie na wspólny, wieczór.

Czerwona jaskółka (2018)

Ta propozycja filmowa na pewno przypadnie do gustu każdej parze, uwielbiających połączenie namiętności, intrygi oraz akcji. Nieszablonowa fabuła, również dodaje tajemniczości i wciąga widza w świat kontrwywiadu, a namiętność podsyci iskrę każdych zakochanych.

Emocjonujący thriller szpiegowski, opowiadający o Dominice Egorova (Jennifer Lawrence). Młoda Rosjanka, wbrew swojej woli zostaje poddana szkoleniu uwodzenia agentów specjalnych, jednak nie w celach miłosnych. Trening nauczyć ma korzystania z ciała jako broni, wyzbywając się zasad i moralności. Dominika nie daje się jednak tak łatwo zaszufladkować. Po ukończeniu treningu, zostaje wysłana na swoją pierwszą misję. Jej celem staje się Nate Nash (Joel Edgerton), agent CIA. Para wpada w sidła namiętności stawiając na szali swoje życia i bezpieczeństwo obu narodów.

Narodziny gwiazdy (2018)

Film opowiada piękną historię z płomienną iskrą między dwójką zakochanych, wystawionych na próbę zazdrości pychy i ceny sławy. Całość otulona jest piękną oprawą muzyczną, która każdego przyprawić może o dreszcze. Idealnie nadaje się na walentynkowy wieczór, w którym chce się poczuć narastające fale emocji.

Gwiazda muzyki country, Jackson Maine (Bradley Cooper), którego pięć minut powolnie dogasa, odkrywa barową piosenkarkę Ally (Lady Gaga). Między tą dwójką wybucha płomienny romans, a Jack nakłania Ally do pchnięcia kariery do przodu. Jej popularność szybko rośnie, przez co Jack coraz trudniej radzi sobie z wyczerpującą się sławą.

To tylko seks (2011)

Ta komedia romantyczna potrafi wywołać uśmiech na twarzach i nieopanowane salwy śmiechu. Przyjemna pozycja filmowa, która pozwoli zrelaksować się po całym dniu, wciąż jednak przypominając o tym, jak ważna jest romantyczność i namiętność. Jest to jednak film dla nieco starszej, pełnoletniej widowni.

Dylan (Justin Timberlake) i Jamie (Mila Kunis) nie mają ochoty na rodzinne i związkowe problemy. Pracująca jako rekruterka, w nowojorskiej firmie kobieta, próbuje przyciągnąć do korporacji nowego klienta, dyrektora artystycznego. Szybko odkrywają jak wiele wspólnego między nimi jest, stając się swoimi bratnimi duszami. Po falach nieudanych związków, przyjaciele ochoczo żartują z miłości i romantycznej otoczki tworzącej się wokół niej, wolą skupiać się na przyjemności. Postanawiają rozpocząć swój seksualny eksperyment, jednak w trakcie dochodzi do bardzo wielu zmian.

Lista priorytetów (2020)

Film, który przypadnie do gustu młodszym parom zakochanych. Młodzieżowa ekranizacja, która opowiada o nastoletnich miłosnych zmaganiach, które zawsze potrafią wepchnąć bohaterów w kłopoty. Komedia potrafi wywołać uśmiech na twarzy, ale też refleksję, przy głębszym wczuciu się w historię.

Brett Blackmore (Eli Brown) jest pilnym maturzystą, którego powoli przerastają oczekiwania ludzi, po wykonaniu głupiego kawału, który nie idzie po jego myśli – zostaje wydalony ze szkoły, tuż przed jej ukończeniem. Kayla Pierce (Madison Iseman) to młodzieńcza miłość chłopaka, o którą nieustannie zabiega. Natchniony i pod wpływem silnych emocji, publikuje listę rzeczy, które zrobiłby inaczej, gdyby mógł cofnąć czas. Nagranie przewraca miłosne potyczki Kayli i Bretta o 180 stopni.

Kształt wody (2017)

Współczesna baśń dla dorosłych, która opowiada pełną emocji historię kobiety, która pomimo własnych trudności, nie zawaha się ratując drugiego człowieka, a raczej stwora. Przedstawiająca nieziemską empatie i miłość, która nie ma granic opowieść, z pewnością ogrzeje serca oglądających ją par.

Elisa (Sally Hawkins) jest niema. Pracuje w laboratorium rządowym jako sprzątaczka, wraz z Zeldą. Kobiety przypadkowo odkrywają że pracownicy laboratorium przeprowadzają szokujące eksperymenty, na nowo odkrytym stworzeniu, człowieku-amfibii. Bezduszny agent Richard Strickland (Michael Shannon) torturuje stworzenie, sprawdzając jego granice. Rząd zamierza zrobić wiwisekcję istoty. W tym samym czasie rosyjscy wojskowi planują zabicie go. Poruszona cierpieniami człekokształtnego stwora Elisa postanawia uratować mu życie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here